Андрухович: Суспільству треба пройти через долар по сто і дефолт – інакше не протверезіють

 3027Відомий український письменник Юрій Андрухович не голосували ні в першому турі ні в другому турі за Зеленського та відзначається жорсткою риторикою до сучасної влади в Україні та народу, який її обирав.

Які у нього претензії до нового президента і як він оцінюєте його президентську діяльність, в інтерв’ю Белсат.

«Ну яка це діяльність? Поїв шаурму на камери… Усе на камери. Це людина-фейк, порожнє місце. Цікаво спостерігати, як довго це суспільство буде сп’янілим. Коли прийде бодун? Треба пройти через похмілля. Я хотів би, щоб усе було якомога гірше зараз. Щоб долар по сто, щоб дефолт. Інакше ж не протверезіють», – розповів Юрій Андрухович.

Також він стверджує, що так вирішив народ. Це треба пережити і сподіватися, що все якнайскоріше зміниться:

«Що ми можемо змінити? Ми не маємо іншого народу. Це ж все від нього. Він носій влади, він «наголосовує» і президентів, і парламент, і все на світі своїм вільним рішенням. Йому ніхто не приставляє кулемет до лоба, як, напевно, білорусам, і каже: «Голосуйте за бацьку». В Україні такого не було, вся ця народна глупота себе показує без зовнішнього примусу.

Це кумедно, я готуюся, як кажуть, поржати. Я буду ржати тим активніше, чим гірше все буде навколо. На інше ми не заслужили». 

 

Джерело:zik.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Виявилось, що у церковному конфлікті на Закарпатті замішаний монах Венедикт Хромей, який відкрито виступає за Русинську народну ре...
Православна Церква України не може не співстраждати, коли майбутнє білоруського народу, незалежність держави, свобода і безпека гр...
Протести у Білорусі: погляд із Заходу.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS