Розвідка США пов’язує вибух у Росії з випробуванням крилатої ракети з ядерною установкою

183713082019Відеоролик з цією ракетою вже демонстрував у 2018 президент РФ Путін


Вибух під Архангельськом стався під час випробування прототипу крилатої ракети нового типу, про яку згадував президент Володимир Путін.
Про це повідомляє The New York Times з посиланням на американську розвідку.
Представники розвідки США на умовах анонімності заявили, що підозрюють, що вибух пов’язаний з випробуванням прототипу міжконтинентальної крилатої ракети з ядерною установкою Буревісник, яку НАТО позначає як SSC-X-9 Skyfall.
Це крилата ракета, анімаційний ролик про яку продемонстрував російський президент Володимир Путін у 2018 році.
Вона може досягти будь-якого куточка Землі. Ракета стартує з наземної пускової установки і оснащена ядерною енергоустановкою.
У кількох недавніх доповідях Пентагону та інших урядів перспектива російських крилатих ракет з ядерним двигуном часто згадувалася як нова потенційна загроза. Вони запускаються в повітря і здатні прокласти непередбачуваний шлях на відносно малих висотах.
Видання пише, що згідно з попередніми характеристиками, Буревісник практично недосяжний для перехоплення існуючими американськими протиракетними системами на Алясці і в Каліфорнії, які призначені для перехоплення міжконтинентальних балістичних ракет в космосі.
Як повідомлялося, 10 серпня держкорпорація Росатом вперше офіційно визнала, що вибух в Архангельській області стався на установці з джерелом радіації. П'ять співробітників загинули, ще троє отримали травми і опіки різного ступеня тяжкості.
Американські експерти припускають, що в Білому морі могли відбуватися випробування крилатої ракети з ядерною енергетичною установкою «Буревісник». 

Джерело: glavcom.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Суспільство має отримати болісне щеплення від цього популізму.
Порівнявши себе з пророком, очільник РПЦ патріарх Кирило закликав паству не вірити власним очам і вухам, якщо до них долітає інфор...
У суботу, 8 серпня, в Хабаровську (Росія) містяни вкотре зібралися на протестний мітинг на підтримку колишнього очільника краю Сер...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS