Талановиті танцюристи з Виноградова перемогли на міжнародних змаганнях у Болгарії (ФОТО, ВІДЕО)

205607092019Виноградівський гурт "Olimp Dance Crew" під керівництвом Любки Яни Миколаївни здобув впевнену перемогу на міжнародному конкурсі у Болгарії.

Почалося все з того, що учасники гурту "Olimp Dance Crew" захотіли десь відпочити разом, так як 3 учасників покидало колектив через поступлення у вищі навчальні заклади в інших містах і за кордоном (Гейруш Ріхард, Тігор Камілія та Фенинець Даніела).
Фестивальна організація ЯСКРАВА КРАЇНА, на фестивалях якої талановиті виноградівці  вже побували декілька разів, запросила колектив прийняти участь у їхньому літньому конкурсі-фестивалі в Болгарії Summer Best Fest у серпні, представивши Україну.

"І ми вирішили,що це чудова можливість провести час разом, спробувати поборотися за перемогу на міжнародному рівні та ще і відпочити на морі (декотрі були на море впреше). І ми почали наполегливо готуватися, тренуючись 3-4 рази на тиждень по 2-3 години" - каже Голосу Карпат керівник колективу Любка Яна Миколаївна.

Особливість саме цього фестивалю в тому, що тут можуть змагатися лише володарі гран-прі або 1-их місць виключно, а таких дипломів у "Olimp Dance Crew" багато. 

 

"Тому ми зрозуміли,що підготовка потрібна серйозна. Ми готували 2 номери в номінації "Street dance performance" у змішаній віковій категорії. Учасники були з України, Болгарії та Грузії. Були представлені різні жанри хореографії та вокал. У нашій категорії ми здобули впевнену перемогу (кубок переможців, диплом та подяка керівнику)" - додає Яна Миколаївна.

Журі також були з Болгарії, України та Грузії. Особливо виноградівська молодь сподобалась хіп-хоп хореографу Кирилу Головкіну, який був у складі журі. Гала-концерт відбувся у центрі курорту Золоті Піски і зібрав сотні людей.

"Сам фестиваль тривав 4 дні, а відпочивали на морі виноградівці аж 8 днів" - розповідає пані Любка.

Також за керівництвом Кирила Головкіна та разом з іншими двома колективами кожного ранку о 8:30 к.ч. учасники гурту розучували флеш-моб під пісню Монатіка Loveit ритм.

"На другий день після завершення фестивалю в самому центрі Варни ми зняли цей флеш-моб на відео і на наш величезний подив сам Монатік виклав це відео у себе на ютуб каналі і прокоментував словами: "Очень круто, что Loveit ритм вдохновляет Вас! Спасибо огромное!" Ми цим дуже гордимося, я к і перемогою. А я особисто безмежно горжуся своїми учнями, вони дуже трудолюбиві і дуже люблять танцювати" - каже Яна Миколаївна.

Загалом учасники гурту "Olimp Dance Crew" дуже задоволені поїздкою. Вони чудово відпочили на морі, гідно представили Україну на міжнародному рівні, дістали купу емоцій і новий досвід.

"Це було ідеальне закінчення літа! Безмежно вдячні батькам за підтримку!" - завершує пані Яна.

Нагадаємо, що виноградівський танцювальний колектив здобув перемогу у міжнародних змаганнях у Львові.

Також вони приймали участь у міжнародному онлайн-конкурсі - "Golden Time Online Chicago 2018", в якому отримали впевнену перемогу.

Джерело: goloskarpat.info

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Вівісекції, тобто експериментальні операції над живими істотами, в СССР проводилися не лише на тваринах, а й на людях. В якості «...
Серед безлічі достойників, закатованих більшовицькою владою, до нас повертається й Марко Федорович Грушевський — педагог, богослов...
Порівнявши себе з пророком, очільник РПЦ патріарх Кирило закликав паству не вірити власним очам і вухам, якщо до них долітає інфор...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS