Угорський прем’єр-міністр поскаржився на «втому від розширення» ЄС

114614092019Країни-члени ЄС виснажені «втомою від розширення» блоку - Орбан.


Прем’єр-міністр Угорщини заявив у п’ятницю, що західні країни-члени ЄС виснажені «втомою від розширення» блоку і використовують нових членів як цапів-відбувайлів для своїх проблем.
Про це повідомляє AP. 

«Ті, хто на заході, виснажені розширенням», – заявив Орбан, додавши, що на заході Європи існує помилкова думка: «Якби розширення не відбулося, то західній половині континенту було б значно краще».
Орбан також зазначив, що якби такі країни, як Сербія, були частиною ЄС вже під час міграційної кризи 2015 року, «нелегальні мігранти не дісталися б Німеччини».
Орбан заявив, що якби тоді Північна Македонія, Сербія та Чорногорія були в ЄС, мігранти були б зупинені там, після проходу через Грецію.
Наступна очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн запропонувала посаду комісара з питань політики розширення ЄС кандидату від Угорщини Ласло Трочані.
Як відомо, у червні Європейський Союз відклав переговори про вступ Албанії і Північної Македонії до блоку.
Нагадаємо, Орбан хоче створити анклав на Закарпатті. 

Джерело: glavcom.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Ворог здійснив один провокативний постріл зі станкового протитанкового гранатомету біля Південного, а в обідню пору декілька непри...
Капітана 1-го рангу Андрія Риженка, який розробив концепцію “москітного флоту” та був відповідальним з боку Військово-морських сил...
Один з авторів книжки “КДБ грає в шахи” і колишній співробітник Комітету держбезпеки СРСР Володимир Попов нещодавно завершив робот...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS