"$10 – вартість життя!" Зеленський в ООН зворушив виступом

094326092019Президент України Володимир Зеленський почав свій виступ на 74-й сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку зі спогаду про оперного співака, українського воїна-добровольця Василя Сліпака, загиблого на Донбасі.

"Я розповім вам одну історію. Історію людини, для якої бути почутою стало сенсом життя, бо вона мала божественний голос – його назвали одним із кращих баритонів у світі", – зазначив він (щоб подивитися, проскрольте сторінку до кінця).

Глава держави наголосив, що кожен міг би особисто почути його неймовірний спів, але є річ, яка не дозволить це зробити, і показав кулю.

"Вона виглядає так... 12,7 мм, які не просто зупинили його кар'єру. Вони зупинили його життя. Ось це коштує 10 доларів. І це вартість людського життя. Таких історій тисячі, таких куль – мільйони", – додав Зеленський.

Президент уточнив, що в результаті війни на Донбасі понад 13 000 загиблих, 30 000 поранених, 1,5 мільйони осіб змушені залишити свої домівки.

"Щороку ці числа зростають. Ми потребуємо світової підтримки. Я розумію, всі присутні тут мають свої проблеми, але в сучасному світі, де ми живемо, немає чужої війни. Ніхто з вас не може почуватися у безпеці, коли йде війна в Україні. Фатальною може стати думка, що вас це не стосується", – підсумував він.

Василь Сліпак

Василь Сліпак

depo

Як повідомляв OBOZREVATEL, Зеленський в ООН заявив, що через анексію Криму та окупацію Донбасу Україна втратила понад 15% ВВП.

Джерело: www.obozrevatel.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Вівісекції, тобто експериментальні операції над живими істотами, в СССР проводилися не лише на тваринах, а й на людях. В якості «...
Серед безлічі достойників, закатованих більшовицькою владою, до нас повертається й Марко Федорович Грушевський — педагог, богослов...
Порівнявши себе з пророком, очільник РПЦ патріарх Кирило закликав паству не вірити власним очам і вухам, якщо до них долітає інфор...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS