За наступні 30 років через глобальне потепління постраждає мільярд людей, – звіт ООН

095726092019Експерти ООН застерігають, що за наступні 30 років через глобальне потепління постраждає 1 млрд жителів нашої планети.

Про це сказано у звіті вчених Організації Об'єднаних Націй, передає Sky News. 

"Міжурядова група експертів з питань змін клімату (IPCC) попереджає, що до 2050 року через підвищення рівня океану, дефіцит води та відсутність продовольчої безпеки постраждає мільярд людей", – зазначили спеціалісти.

Понад 100 провідних вчених-кліматологів у своєму закликали  до термінових, амбітних та скоординованих дій.

Вчені пояснюють, що вплив підвищення температури повітря в полярних регіонах прискорюється. Арктичний сніговий покрив скоротився на мільйон квадратних миль з 1967 року. Обсяг морського льоду наприкінці літнього сезону танення був цього року найменшим за останні 1000 років.

Результати підтверджують вчені Арктики, які представили телеканалу докази "безпрецедентного" танення льоду. Експерти також застерегли від купівлі прибережної нерухомості у зв’язку з цим.

Зараз рівень моря зростає на 3,6 мм на рік, що перевищує більше ніж удвічі показники минулого століття.

Експерти додали, що якщо викиди парникових газів продовжуватимуться з їх поточною швидкістю, підвищення рівня моря в 22-му столітті прискориться до кількох сантиметрів на рік, а в 23 столітті – на кілька метрів на рік.

Глобальне потепління є однією з головних проблем у світі. Через зміну клімату страждає не тільки людство, яке і винне у цьому, але й флора и фауна. 

Нагадаємо, 16-річна шведська еко-активіста Грета Тунберґ виступила з емоційною промовою на Генеральній асамблеї ООН на тему зміни клімату. Школярка звинуватила посадовців в тому, що вони не вживають необхідних дій, щоб попередити кризу в сфері клімату і зневажають наукові факти, що підтверджують наближення екологічної катастрофи.  

Джерело: zik.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Православна церква України закликала до спільної молитви проти зовнішньої агресії, яка триває проти нашої країни вже сьомий рік по...
Понад 2 млн грн збитків при ремонті та реконструкції площ Ужгорода: прокуратура затвердила обвинувальний акт посадовцям Ужгородськ...
1 серпня 2020 року, Пеосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Прав...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS