«Україногейт». Батько та син Байдени зробили нові заяви

100716102019Байден стверджує, що ні він, ні його син не робили нічого поганого.

Колишній віце-президент США Джо Байден під час передвиборних дебатів заявив, що не бачить конфлікту інтересів між його роботою на держслужбі і роботою його сина Хантера в складі правління компанії Burisma в  Україні.
Про це повідомляє The Wall Street Journal.
Байден стверджує, що ні він, ні його син не робили нічого поганого.
Він також заявив, що Хантер Байден сам прийняв рішення працювати в Україні, і додав, що пишається вибором сина.
Крім того, Байден назвав втручання ззовні в президентські і проміжні вибори в США 2016 і 2018 років «найбільшою небезпекою для Америки».
Син колишнього віце-президента США Джо Байдена Хантер висловив жаль, що виявився залучений в скандал, який загрожує політичній кар'єрі його батька, передає CNN.
Він уточнив, що йому дуже шкода, що його необережні висловлювання і вчинки позначаються на репутації його близьких.
У той же час він додав, що «ні в якому разі не зробив нічого поганого».
Хантер Байден заявив, що має право працювати як на Україні, так і в будь-якій країні.
Нагадаємо, після того, як Джо Байден став віцепрезидентом США у 2009 році, Хантер Байден, юрист за освітою, шукав можливості для співпраці з іноземними бізнесменами, і часто – з посиланням на високу посаду батька. У 2014 році одна з найбільших приватних газових компаній Україні Burisma Holdings, зареєстрована на Кіпрі, оголосила, що Хантер Байден був серед кількох відомих іноземців, які увійшли до складу її правління. За даними компанії, Байден-молодший відповідав за «прозорість, корпоративне управління та відповідальність, міжнародне розширення та інші пріоритети». Він залишався в правлінні до початку цього року і, за деякими даними, заробляв щонайменше $50 тис. на місяць за свою роботу.
Члени Палати представників США від Демократичної партії зажадали від адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані надати всі документи, які стосуються відносин з Україною.
Розвідувальний комітет Палати представників оприлюднив 26 вересня розсекречену скаргу викривача, яка вказує на спробу глави Білого дому Дональда Трампа задіяти іноземний уряд для втручання у президентські вибори 2020 року в США.
Скарга охоплює 9 сторінок тексту, де йдеться про телефонну розмову президентів України і США від 25 липня. У документі, датованому 12 серпня, зокрема, звертається увага на прохання президента США відкрити розслідування в Україні проти його політичного конкурента на президентських виборах Джо Байдена. 

Джерело: glavcom.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/list.php on line 51
Усі новини

us1

Популярні новини

У розшук оголошені Павло Вовк, Володимир Калеберда, Ігор Качур, Микола Сірош, Ігор Погрібніченко, Олексій Огурцов та Сергій Остапе...
На Кіровоградщині зареєструють п’ять нових релігійних громад Православної Церкви України.
На виїзді з України протягом останніх днів утворилися черги. Зокрема йдеться про пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS