Ми маємо створити такий тиск Росії, щоб вона зрозуміла ризик від своїх дій – президент Литви

194414012020Литовський народ, як ніхто інший, розуміє біль України у боротьбі з окупантом, наголосив Ґітанас Науседа.

 Президент Литви Ґітанас Науседа під час телемосту Україна – Литва "Разом до Перемоги!" в ефірі "5 каналу" звернувся до України.

"Ми дуже гостро відчуваємо несправедливість у нашій братській Україні. Ворог і далі своїми чоботами ходить по українській території, вмирають люди. Незважаючи на міжнародні зусилля, вони цинічно нехтують міжнародним правом. Я прошу литовський народ приєднатися і пожертвувати. Гроші – це лише один з елементів, але найголовніше, щоб наші друзі, українська нація, відчували нашу солідарність, яка йде від нашого серця", – сказав Науседа.

Він додав: "Ворог хотів би, щоб ми забули про війну в Україні, але ми не маємо з цим погодитись. Ми дуже хотіли свободи від них, і ми її отримали. Тому ми, як ніхто інший, можемо зрозуміти біль України. Ми маємо створити такий тиск окупанту, щоб від один раз зрозумів, чим ризикує, коли втручається і не хоче забрати своїх ніг з української території".

Повне відео дивіться за посиланням:

 

Нагадаємо, "5 канал" разом з Литовським суспільним телебаченням (LRT) 13 січня з 19:30 до 23:00 транслюють благодійний телеміст "Разом до Перемоги!", присвячений боротьбі проти російської окупації.

Під час трансляції громадська організація "Блу/Єлоу Україна" збиратиме кошти для українських громадян та військових, що виборюють свободу та захищають територіальну цілісність України.

Реквізити для переказу коштів: Карта "ПриватБанк" 5169 3305 1986 8845. Також кошти можна переказати на банківській рахунок організації "Блу/Єлоу Україна".

Джерело: www.5.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Великий вибух стався в ліванській столиці Бейрут поблизу порту, поранивши людей і розбивши вікна в будинках по всьому місту.
10 грудня 1933 р. о 7 годині 25 хвилин у Празі упокоївся 67-річний письменник і меценат, за фахом правник Володимир Леонтович.
Відомі українські бізнесмени Ігор і Григорій Суркіси разом з олігархом Ігорем Коломойським просто обкрадали вкладників ПриватБанку...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS