Зеленський у Брюсселі назвав мету дострокових виборів до Верховної Ради

544656543345467543Україна має продовжувати свій рух до ЄС, адже європейська інтеграція – це гарантія незалежності й добробуту українського народу.

Під час саміту Україна-ЄС, який відбудеться 8 липня, буде важлива нагода надати потужного імпульсу для розвитку відносин.

Про це під час брифінгу, який транслювався в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK, заявив Президент України Володимир Зеленський.

Пан Зеленський сказав, що для нього дуже символічно й важливо, що його перший закордонний візит відбувся саме до Брюсселя. Також він наголосив, що за підсумками зустрічей ЄС буде залишатися надійним партнером України на шляху створення нових історій успіху. І що європейська інтеграція – це, в першу чергу, забезпечення системних внутрішніх змін у державі та імплементація реформ і зобов'язань, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

«Україна має продовжувати свій рух до ЄС. Європейська інтеграція – це гарантія незалежності української держави і добробуту українського народу, запорука прискореного економічного й технологічного зростання. Я разом зі своєю командою налаштований впроваджувати реформи та змінювати на краще життя в нашій державі. Ініційовані мною дострокові вибори у Верховну Раду України покликані прискорити процес перезавантаження політичної системи в України. Системи, яка просякнута корупцією», – зазначив Президент України. 

Також, за його словами, одним із його пріоритетних завдань є протидія російській агресії та консолідація міжнародної підтримки у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України. Він зауважив, що поінформував Дональда Туска та інших партнерів про російську агресію на Донбасі та в Криму, яка триває.

«Я висловив вдячність за незмінну позицію ЄС на підтримку України та закликав до подальшої консолідації міжнародних зусиль і посилення санкційного тиску для того, щоб повернути мир в Україну. Це моя головна місія. Ми також обговорили ситуацію щодо затриманих у РФ громадян України, в тому числі 24-х моряків, а також наші спільні зусилля в боротьбі за їхнє звільнення», – сказав Зеленський.

Окрім цього, пан Зеленський нагадав, що 8 липня він буде радий вітати в Україні Дональна Туска й усіх інших європейських партнерів на саміті Україна-ЄС. На його думку, це буде важлива нагода надати потужного імпульсу для розвитку наших відносин.

«Ми дійшли висновку, що не тільки Україні потрібен ЄС як гарант її успіху, але і ЄС потрібна демократична, дружна, сильна Україна. Переконаний, що ми маємо ставити спільні цілі та спільними зусиллями працювати над їх досягненням. Розраховую, що Дональд Туск завжди залишатиметься другом і потужним адвокатом України», – переконаний Президент. 

 

Джерело:zik.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Православна церква України закликала до спільної молитви проти зовнішньої агресії, яка триває проти нашої країни вже сьомий рік по...
1 серпня 2020 року, Пеосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Прав...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS