У РНБО ЗАПЕВНИЛИ, ЩО НЕ ЗНІМАТИМУТЬ САНКЦІЇ ПРОТИ "ВКОНТАКТЕ" ТА "ЯНДЕКСУ"

220720191544Там також хочуть запровадити ефективний моніторинг виконання санкцій.

У Раді національної безпеки і оборони України запевнили, що не будуть скасовувати

Україна подовжила заборону на ввезення російських товарів
санкції проти Росії, зокрема і проти російських соцмереж.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
"ВКонтакте" вибула з топ-15 мобільних додатків в Україні

"У зв'язку зі збільшенням кількості повідомлень про вірогідне скасування санкцій, застосованих щодо російських соціальних мереж на території України, Апарат Ради національної безпеки і оборони України вважає за необхідне пояснити механізми застосування, скасування, внесення змін та контролю за виконанням санкційних обмежень. 1. Відповідно до Закону України "Про санкції", рішення з питань застосування, скасування або внесення змін до санкцій ухвалюються Радою національної безпеки і оборони України виключно на підставі пропозицій Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України та Національного банку України. 2. Реалізацію та моніторинг ефективності введених у дію указами Президента санкцій, відповідно до рішень РНБО України, здійснює Кабінет Міністрів України разом із Службою безпеки України та Національним банком України", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, секретар РНБО Олександр Данилюк надіслав листа до правоохоронних органів для моніторингу ефективності цих санкцій та неухильного їх додержання.

 

Джерело: tsn.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Великий вибух стався в ліванській столиці Бейрут поблизу порту, поранивши людей і розбивши вікна в будинках по всьому місту.
10 грудня 1933 р. о 7 годині 25 хвилин у Празі упокоївся 67-річний письменник і меценат, за фахом правник Володимир Леонтович.
Відомі українські бізнесмени Ігор і Григорій Суркіси разом з олігархом Ігорем Коломойським просто обкрадали вкладників ПриватБанку...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS