Зеленський передав права на бізнес братам Шефірам

114014082019Президент України Володимир Зеленський передав всі свої частки в компаніях бізнес-партнерам.

Зміни в структурі власності оформили навесні 2019 року, повідомляє “Liga.net” із посиланням на дані Єдиного державного реєстру.

Давньому партнерові Зеленського Сергію Шефіру, який став першим помічником президента, перейшла частка Зеленського у восьми компаніях.

Старшому братові Сергія Шефіра, шеф-редактору і автору “Студії Квартал-95” Борису Шефіру перейшли частки ще в двох компаніях.

Йдеться про компанії “Квартал 95” (займається виготовленням кінофільмів), “Студія Квартал 95” (шоу-проекти та розважальні програми), будівельна компанія “Студія Квартал 95”, розважальний канал “Квартал ТВ”, Animation Studio (виробництво мультфільмів), “Квартал-Концерт” (організація концертів та розважальних турів), кінокомпанія “Кіноквартал”, ресторан “Фіш-Хаус”, кінокомпанія “Гауді Студіо”, звуко- та відеозаписувальна компанія “Інвест-Аніма”.

Наразі Зеленський залишився лише в одній юридичній особі – громадській організації “Молодіжний центр “Ліга сміху”.

Відомо, що після перемоги на президентських виборах Володимир Зеленський передав свій бізнес в управління партнерам з гарантією повернення через п’ять років.

Як писала “Новинарня“, співвласник “Кварталу 95” Борис Шефір, співавтор передвиборної програми президента України Володимира Зеленського, вважає, що попередня влада була зацікавлена ​​у війні, з президентом РФ можна домовитися, квоти треба міняти, а закон про мову скасувати.

Джерело: novynarnia.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Суспільство має отримати болісне щеплення від цього популізму.
Порівнявши себе з пророком, очільник РПЦ патріарх Кирило закликав паству не вірити власним очам і вухам, якщо до них долітає інфор...
У суботу, 8 серпня, в Хабаровську (Росія) містяни вкотре зібралися на протестний мітинг на підтримку колишнього очільника краю Сер...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS