Під ударом Україна і Білорусь? Росіяни налаштувалися на нову війну по сусідству

161415012020Майже чверть росіян (23%) припустили, що їхня країна у 2020 році може почати війну з однією із країн по сусідству. Ще 14% громадян країни-агресора готові до військового конфлікту із США і НАТО.

Про це свідчать результати опитування російського "Левада-Центру", проведеного в кінці 2019 року (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Крім того, 13% респондентів не виключили державного перевороту в їхній країні у новому році, 45% припускають масові заворушення і протести населення, 22% – зіткнення на національному ґрунті.

На показову статистику, яка свідчить про агресивний настрій російського суспільства, відреагував у своєму відеоблозі на YouTube український журналіст Роман Цимбалюк. За його словами, це є сигналом для України про те, що їй треба прискорити роботу з наближення до членства в НАТО.

"Чверть припускає конфлікт з однією із сусідніх країн. Навряд чи йдеться про Китай. І якщо порівнювати військові потенціали Росії з її сусідами, то фактично я розглядаю цю відповідь як те, що чверть населення Росії припускає російське вторгнення в сусідні держави. Зрозуміло, що за винятком Китаю. Бо там, може, ядерних ракет менше, але вони є. Китайську армію не варто скидати з рахунків", – поділився він своїми побоюваннями.

"Ще 14% росіян вважають, що можлива війна із США і НАТО. Це наочна демонстрація того, що варто все ж таки активніше займатися вступом до НАТО. Бо якщо людей із міркуваннями про те, що війна із сусідами можлива, в Росії чверть, то якщо ти вже член НАТО – охочих повоювати на 10% менше. Адже США і НАТО – це сила. А із сильними вони змагатися не будуть", – зробив висновок Цимбалюк.

 

 

Як повідомляв OBOZREVATEL, журналіст Павло Казарін нагадав, як у 60-х роках Захід намагався налагодити відносини з СРСР і не завадив його вторгненню у Чехословаччину. Сучасні події свідчать про те, що Москва може знову скористатися прагненням Європи і США до партнерства і повторити те ж саме в інших країнах.

Джерело: www.obozrevatel.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Великий вибух стався в ліванській столиці Бейрут поблизу порту, поранивши людей і розбивши вікна в будинках по всьому місту.
10 грудня 1933 р. о 7 годині 25 хвилин у Празі упокоївся 67-річний письменник і меценат, за фахом правник Володимир Леонтович.
Відомі українські бізнесмени Ігор і Григорій Суркіси разом з олігархом Ігорем Коломойським просто обкрадали вкладників ПриватБанку...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS