США введуть найважчі санкції проти Росії в разі її вторгнення на південь України, – експосол

104604072020Якщо президент РФ Володимир Путін вдасться до військової ескалації проти України з півдня, то проти Росії буде введено найважчі санкції.

Як заявив у інтерв'ю "Сегодня" колишній посол США в Україні Вільям Тейлор, міжнародній спільноті слід бути готовою відповісти на російську агресію.

 

"Першою має бути готова Україна, але також і міжнародна спільнота, включно з США, яким потрібно бути підготовленими до того, щоб підтримати Україну та ввести найважчі санкції проти Росії, які вона тільки бачила. Такі жорсткі санкції, яких не було введено, зараз у режимі очікування. Але їх можуть застосувати", – сказав він.

На думку Тейлора, навіть ті санкції, які діють зараз, б'ють по Росії.

"І якби вони зважилися на вторгнення до України чи будь-якої іншої країни, я переконаний, міжнародна спільнота, сподіваюся, на чолі з США, з підтримкою Європи та інших демократій у всьому світі введуть жорсткіші санкції проти Росії, які ще більше підірвуть її економіку. Тому, думаю, ми не повинні дивуватися, повинні бути готові діяти та ввести ці санкції. Але, сподіваюся, цього не трапиться", – підкреслив експосол.

Серед важких санкцій він зазначив відключення Росії від SWIFT і нафтове ембарго.

"Ці санкції болючі та ефективні. А ще ефективніші, якщо введені всією міжнародною спільнотою, особливо американцями та європейцями, потім канадцями, австралійцями та японцями", – додав Тейлор.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у посольстві США в Україні заявили, що використання Росією Кримського моста, побудованого до окупованого Криму, є однією з підстав для продовження сильних санкцій.

Джерело: www.obozrevatel.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Порівнявши себе з пророком, очільник РПЦ патріарх Кирило закликав паству не вірити власним очам і вухам, якщо до них долітає інфор...
Вівісекції, тобто експериментальні операції над живими істотами, в СССР проводилися не лише на тваринах, а й на людях. В якості «...
У розшук оголошені Павло Вовк, Володимир Калеберда, Ігор Качур, Микола Сірош, Ігор Погрібніченко, Олексій Огурцов та Сергій Остапе...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS