ШІСТЬ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ПОДАТКУ ЗА ПАЙ – "СЛУГИ" ГОТУЮТЬ НОВИЙ ЗАШМОРГ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

102707072020"6 тисяч гривень податку за пай. Влада придумала новий податок для мешканців села.

Народні депутати зі "Слуги народу" та групи "Довіра" придумали новий податок, який ляже на плечі дрібних фермерів. Пересічний власник паю платитиме шість тисяч гривень на рік. Ініціативу підтримує великий агробізнес.

4,7 мільйона власників паїв є одноосібниками - тобто обробляють свої паї самостійно. На них має лягти новий податок в 6 тисяч гривень за один гектар щорічно. Фактично законопроєкт #3131 є віджимом землі на користь великих латифундистів, адже селяни не зможуть заплатити такі кошти за свою землю або будуть віддавати останнє.

Законопроєкт вже пройшов профільний комітет і скоро буде виноситись в залу на голосування. Слуги народу готують новий зашморг для українців...".

Нагадаємо, народні депутати з фракції «Слуга народу» і групи «Довіра» пропонують запровадити податок до 6 тис. грн за пай для дрібних власників землі.

Згідно з даними Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру, близько 7 млн українців володіють земельними паями – в середньому близько 4 га кожен. З-поміж них 4,7 мільйонів власників паїв є одноосібниками, тобто тими, хто обробляє землю самотужки. Решта – здають паї в оренду великим агрофірмам або холдингам.

Нині одноосібники сплачують лише земельний податок, який, відповідно до підрахунків експертів, становить близько 140 грн за гектар.

КОМПАНІЇ ЗЕЛЕНСЬКОГО НЕ ПЛАТИЛИ ПОДАТКІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ - ЗМІ

Джерело: prm.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 3 серпня, у Львові поховали 42-річного комбата 8 добровольчого батальйону «Аратта» Андрія Гергерта (позивний «Червень»).
Православна церква України закликала до спільної молитви проти зовнішньої агресії, яка триває проти нашої країни вже сьомий рік по...
Ворог здійснив один провокативний постріл зі станкового протитанкового гранатомету біля Південного, а в обідню пору декілька непри...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS