Угорщина розгортає ″тиху окупацію″ України — планує масово скуповувати наші землі

092912072020Угорщина планує "тиху окупацію" України. Сусідня держава хоче масово скупити українські землі, надавши для цього фінансову підтримку представникам угорської меншини.

Таку думку озвучив український блогер Тимофій Гольц на своїй сторінці у Facebook.

Блогер заявив, що Угорщина розпочинає програму фінансової підтримки для представників угорської меншини з викупу земель сільськогосподарського значення. Кошти,за словами Гольця,  з бюджету країни проходитимуть через фонд імені Габора Бетлена і міністерство аграрної політики Угорщини

“Занепокоєння українських чиновників, які вміють аналізувати, приймати і реалізовувати рішення, повинен викликати той факт, що Угорщина розпочинає програму фінансової допомоги представникам угорської меншини України у питанні викупу земель сільськогосподарського призначення”, - написав блогер.

За припущеннями блогера, викуплені землі Угорщина буде маскувати під різними проектами у сфері сільського господарства та переробної промисловості (насадження фруктових садів, будівництво переробних заводів).

Такі наміри Угорщини вигідні і Росії, підкреслив блогер.

“Такі “провідні” сайти російської пропаганди, як odnarodyna.org, news-front.info та інші в єдиному режимі часу викладають позитивні матеріали про посилення позицій Угорщини на Закарпатті. Звичайно, у програшному для України ракурсі. У вигідному для Угорщини форматі. До речі, угорці вкладають чимало коштів на інформаційний супровід своїх проектів в інформаційному просторі України”.

Також Угорщина посилює армію і нарощує сили на кордоні, зазначив Тимофій Гольц.

Джерело: chronicle.znaj.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 3 серпня, у Львові поховали 42-річного комбата 8 добровольчого батальйону «Аратта» Андрія Гергерта (позивний «Червень»).
Православна церква України закликала до спільної молитви проти зовнішньої агресії, яка триває проти нашої країни вже сьомий рік по...
Ворог здійснив один провокативний постріл зі станкового протитанкового гранатомету біля Південного, а в обідню пору декілька непри...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS