Закарпатська ОДА відстоюватиме створення шести районів в області

114012062020Завтра на засіданні Уряду, зокрема, розглядатимуть питання щодо розподілу районів Закарпатської області.

За словами голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, він буде присутній на нараді і відстоюватиме позицію про створення в області шести районів.

"Відповідно до нашої версії, яку я буду відстоювати, пропонується створити на базі Закарпатської області 6 крупних районів - Ужгородський, Берегівський, Мукачівський, Тячівський, Рахівський і Хустський. Ми врахували усі прохання, застереження і рішення місцевих громад", - зазначив Олексій Петров.

Голова ОДА також додав, що формування субрегіонального, тобто районного рівня є питанням державним і не входить до компетенції облдержадміністрації. Тобто остаточну крапку у розподілі районів поставить Уряд.
Джерело: www.0312.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 3 серпня, у Львові поховали 42-річного комбата 8 добровольчого батальйону «Аратта» Андрія Гергерта (позивний «Червень»).
Православна церква України закликала до спільної молитви проти зовнішньої агресії, яка триває проти нашої країни вже сьомий рік по...
Ворог здійснив один провокативний постріл зі станкового протитанкового гранатомету біля Південного, а в обідню пору декілька непри...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS