Кабмін затвердив 5 районів у Закарпатській області

172013062020Кабмін затвердив новий проект районування областей за яким передбачено створення 5-ти районів у Закарпатській області: Мукачівський, Ужгородський, Хустський, Берегівський, Тячівський.

На засідані Кабміну було затверджено створення 129 районів, з яких 10 районів у Автономній Республіці Крим, а 7 на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей, та ліквідувати існуючі 490 районів.

Кабмін проводить позачергове засідання та затвердив новий проект районування областей.

Так, за словами міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, проектом передбачено створення 129 районів.
Також вирішили і питання поділу на райони Закарпаття.
Олексій Чернишов назвав 5 районів із уточненням, що від голови ОДА Олексія Петрова надійшло зауваження. За пропозицією прем’єр-міністра, зауваження, яке вивчається, приймуть до уваги під час розгляду у комітеті Верховної Ради.

Джерело: pershij.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 3 серпня, у Львові поховали 42-річного комбата 8 добровольчого батальйону «Аратта» Андрія Гергерта (позивний «Червень»).
Православна церква України закликала до спільної молитви проти зовнішньої агресії, яка триває проти нашої країни вже сьомий рік по...
Ворог здійснив один провокативний постріл зі станкового протитанкового гранатомету біля Південного, а в обідню пору декілька непри...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS