Берегівському району вже пропонують альтернативу у вигляді Угочанського

131714062020"Резонансне створення Берегівського району з об'єднанням з Виноградівським може мати продовження.

Зокрема, для врегулювання багатьох питань можливий розгляд ширшого формату району, який включатиме і території Іршавщини. Такий варіант має ряд переваг", - про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук написав колишній перший заступник голови Закарпатської ОДА часів президентства Віктора Януковича та, згодом, нардеп від Партії регіонів, Іван Бушко.

Він пропонує об'єднати:

• Виноградівський район з кількістю -121,1 тис жителів (з них у місті - 25 тис.)
• м.Берегово 24,0 тис. жителів.
• Берегівський район з кількістю - 50,5 тис. жителів.
• Іршавський район з кількістю - 100,5 тис. жителів.

На його думку, база системи охорони здоров'я Виноградівської РЛ найкраще підходить для забезпечення госпітальних потреб жителів усіх трьох районів.
Як стверджує І.Бушко, потенційний район матиме вихід на два кордони з країнами Євросоюзу, зокрема, з Румунією і Балканським коридором.
Від центру запропонованого району м. Виноградів до м. Берегово 38 км., до м. Іршава - 25 км.
Що суттєво, також приблизно такого формату є виборчий округ №73.

"Створення Угочанського (Берегівсько-Виноградівсько-Іршавського) району може стати компромісним, найбільш конструктивним варіантом таких важливих децентралізаційних змін на Закарпатті", - стверджує І.Бушко.

Наразі складно з'ясувати, що що криється за цією ініціативою ексрегіонала. Принаймні, в цьому контексті варто враховувати, що ЗМІ, що їх відносять до медіапулу І.Бушка, відзначаються лояльністю до політичного русинства. А сам І.Бушко, за інформацією Закарпаття онлайн, останнім часом "включився в протистояння з окремими представниками місцевого політикуму, зокрема чинним народним депутатом Владіславом Поляком.

Так чи інакше, несподівана поява в плані адміністративної реформи Закарпатської області політично зумовленого п'ятого Берегівського району зустріла відчутне несприйняття як частини політично активного суспільства області, так і "активу" району, що його збираються "влити" в майбутній Берегівський - Виноградівського. А відтак, і появу альтернативних пропозицій.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайндепутати Виноградівської райради виступили проти "політичного" приєднання вдвічі більшого району до Берегівського.

Джерело: zakarpattya.net.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/list.php on line 51
Усі новини

us1

Популярні новини

Сьогодні, 3 серпня, у Львові поховали 42-річного комбата 8 добровольчого батальйону «Аратта» Андрія Гергерта (позивний «Червень»).
Православна церква України закликала до спільної молитви проти зовнішньої агресії, яка триває проти нашої країни вже сьомий рік по...
Ворог здійснив один провокативний постріл зі станкового протитанкового гранатомету біля Південного, а в обідню пору декілька непри...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS