В Ужгороді відбулася звітно-виборна конференція Закарпатської крайової організації Народного Руху України

 DSC005011 липня 2020 року, в м. Ужгороді, у відповідності до положень Статуту НРУ відбулася чергова звітно-виборна конференція Закарпатської крайової організації Народного Руху України.

Перед делегатами конференції про пророблену роботу за звітний період прозвітував голова ЗКО НРУ Андрій Яловий. У відповідності до положень Статуту НРУ всі попередньо обрані керівні органи краєвої організації РУХу склали свої повноваження.

Делегати конференції подякували Андрію Яловому за пророблену ним роботу на посаді голови Закарпатської крайової організації Народного Руху України за попередній звітній період.

В ході роботи конференції, у відповідності до положень Статуту НРУ, було обрано нове керівництво Закарпатської крайової організації Народного Руху України.

Рішенням делегатів конференції почесним головою Закарпатської крайової організації Народного Руху України обрано Віктора Бедь.

Заступником голови ЗКО НРУ обрано Олександра Черепаху.

До складу проводу Закарпатської крайової організації НРУ обрано:
- Віктора Бедь;
- Миколу Вуйтика;
- Антоніну Вчорашню;
- Едуарда Довбиша;
- Віктора Понзеля;
- Олександра Черепаху;
- Андрія Ялового.

До складу ради ЗКО НРУ увійшли: 
- члени проводу;
- обрані особи;
- голови міських (міст обласного підпорядкування) та районних організацій ЗКО НРУ за посадами, які створені, зареєстровані та діють у відповідності до Статуту НРУ і закону (введення та виведення шляхом кооптації).

Пресслужба Закарпатської крайової організації НРУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 3 серпня, у Львові поховали 42-річного комбата 8 добровольчого батальйону «Аратта» Андрія Гергерта (позивний «Червень»).
Православна церква України закликала до спільної молитви проти зовнішньої агресії, яка триває проти нашої країни вже сьомий рік по...
Ворог здійснив один провокативний постріл зі станкового протитанкового гранатомету біля Південного, а в обідню пору декілька непри...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS