Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією єпископ Віктор Бедь провів візитацію Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт Чинадієво

 DSC00661 серпня 2020 року, Преосвщенніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України провів робочу візитацію єпархіального Свято-Миколаївського чоловічого монастиря в смт Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області.

Владика Віктор провів зустріч із намісником монастиря архімандритом Спиридоном Дудиним, кліриками та послушниками святої обителі. Архімандрит Спиридон доповів правлячому єпископу про стан справ у монастирі та про підготовку до проведення капітального ремонту та подальшої розбудови приміщень. Владика Віктор погодив та благословив план проведення капітального ремонту та будівництво додаткових келій, трапезної та допоміжних приміщень для монастирських потреб.

Також владика Віктор дав  доручення та благословення архімандриту Спиридону розпочати роботу по проектуванню та подальшому встановленню надгробного пам’ятника спочилому у Господі архімандриту Миколаю Реківчаку, у минулому засновнику, будівничому і наміснику даної святої чернечої обителі, похованому на цвинтарі с. Пилипець.

В ході відвідин монастиря Преосвященніший владика Віктор приклонився до святих ікон в Свято-Миколаївському храмі монастиря, відслужив короткий молебень та молитовно ушанував світлу пам’ять спочилого у Бозі архімандрита Миколая Реківчака.

При проведенні архієрейської візитації були також присутні диякон храму монастиря Микола Костьович, іподиякон Віктор Понзель та іподиякон Петро Гогерчак.

Пресслужба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

До Військово-медичного клінічного центру Північного регіону евакуаційним транспортом доправлено двох військовослужбовців Об’єднани...
Помічено озброєння, розміщене з порушенням лінії відведення.
Польща зацікавлена розширити співпрацю з Десантно-штурмовими військами, Військово-морськими та Повітряними силами ЗСУ.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS