Перейменування УПЦ МП призупинили: що відомо

1021251960Окружний адміністративний суд Києва зупинив процес примусового перейменування Української православної церкви Московського патріархату, яка до 26 квітня мала вказати у своїй назві приналежність до Російської православної церкви.

Про це повідомляє прес-служба суду. Відповідне рішення було ухвалене 22 квітня.

"Судом задоволено заяву Київської митрополії УПЦ МП про забезпечення позову з огляду на те, що невживання таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити поновлення порушених чи оскаржуваних прав або інтересів позивача. Крім того, на думку суду, реалізація наразі (до вирішення справи по суті) оскаржуваного акту та вчинення на його виконання дій може призвести до невиправданого втручання держави у сферу діяльності релігійної організації як юридичної особи", — зазначено у заяві.

Також суд наголосив, що зазначені заходи не свідчать про фактичне вирішення суперечки. Вони спрямовані виключно на збереження наявного становища до завершення розгляду справи по суті.

Слід зазначити, що судом до участі у справі як треті особи було залучено 265 релігійних організацій.

 

Джерело:www.obozrevatel.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Сьогодні, 3 серпня, у Львові поховали 42-річного комбата 8 добровольчого батальйону «Аратта» Андрія Гергерта (позивний «Червень»).
Православна церква України закликала до спільної молитви проти зовнішньої агресії, яка триває проти нашої країни вже сьомий рік по...
1 серпня 2020 року, Преосвщенніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Прав...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS