Наглість промадярських провокаторів не знає меж!

uiyuiy04 червня 2018 року представники національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна» вчергове перефарбували камінь-брилу на узбіччі міжнародної автомобільної траси при в’їзді в с. Барвінок та відтак в обласний центр Закарпаття місто Ужгород.

Більше року тому там був встановлений камінь і з незрозумілих причин був пофарбований «горе-патріотами» королівства Угорщини в кольори угорського національно-державного прапору.

Нагадуємо, це вже не перша провокація, адже 20 квітня 2018 року, уповноважені представники Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна» та Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України виконали свій громадянський обов’язок перед співвітчизниками та в черговий раз нагадали забудькуватим мадярським і промосковським провокаторам сепаратистам, що вони живуть в Україні, а Закарпатська область є невід’ємною територією Української держави. Тож представниками українських патріотичних організацій було проведено перефарбування вищезазначеного каменю-брили в національні синьо-жовті барви. Після чого, промадярські провокатори вчинили акт вандалізму над синьо-жовтими барвами національного стягу України та перефарбували його в мадярський триколор.

Ми провели ще одну акцію з протидії антиукраїнській діяльності промадярських провокаторів, яка відбулася 29 травня цього ж року, та не були здивовані, що одним із провокаторів виявився державний службовець, заступник начальника одного із відділів Закарпатської ОДА, за словами якого даний камінь символізує приналежність до пам’ятника Едмунду Егану, який знаходиться поруч із каменем. Виникає питання: а до чого тут мадярський прапор? Також цікаво було почути від «знавця» історії, який закінчив Історичний факультет, Ужгородського Національного університету про те, що ані Австро-Угорщина ані Чехо-Словаччина не були окупантами на українському Закарпатті. Звісно ж, його обурило те, що громадянам України не подобається чужинська антидержавна та провокаційна діяльність представників промадярських сепаратистів та провокаторів.

Багатьох українців дивувало і дивує те, що «тишком-нишком» встановлений мадярський національно-державний символ чужої держави, колишнього окупанта Карпатської України (Закарпаття), Королівства Угорщини, не помічали ні керівництво Закарпатської обласної адміністрації та їх підлеглі (голова Геннадій Москаль), ні керівництво Закарпатської обласної ради та її депутатський корпус (голова Михайло Рівіс), ні керівництво Ужгородського району та міста Ужгорода з депутатами відповідних рад, ні керівництво та депутати Баранинської сільської ради, ні керівництво правоохоронних органів і спецслужб та їх підлеглі… Хоча всі вони практично щоденно проїжджали повз цього видимого і добре видимого угорського національно-державного символу на українській закарпатській землі. Дивна «курінна сліпота», на фоні повзучого мадярського та промосковського сепаратизму на Закарпатті під час війни на Сході України з московським агресором.

Також хочемо нагадати всім, хто мліє за якимось «міром» чи то «руськім», чи то «мадярським», що ви живете в Україні! А тим, хто намагатиметься назвати нас провокаторами пояснюємо – ми патріотично налаштована молодь, не маємо на меті образити або задіти чиїсь почуття через ту чи іншу національну приналежність, але перш за все хочемо в черговий раз нагадати всім, що ми є в першу чергу громадянами України. Наше з вами завдання будувати гідне життя в тут на своїй рідній Українській Богом даній землі. І це потрібно усвідомити кожному.

Якщо ж все таки комусь дуже не до вподоби навіть уявити своє життя в єдиній, заможній, непереможній Україні, то кордони нашої держави відкриті, якщо не хочеш будувати з нами, то не заважай це робити іншим.

P.S.Україні бути, майбутнє за нами!

Прес-служба ЗО «Україна Соборна»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Один з авторів книжки “КДБ грає в шахи” і колишній співробітник Комітету держбезпеки СРСР Володимир Попов нещодавно завершив робот...
Анджей Дуда офіційно розпочав свій другий президентський термін.
Новий тариф "Нафтогазу" в умовах ринку на серпень виявився дорожчим за липневий на 9%, а за "гуртовим" тарифом "Річний" доведеться...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS