У Фонді держмайна пройшли обшуки. У справі фігурує Трубаров

223н5енг5к43Детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки у в. о. глави Фонду державного майна Віталія Трубарова.

Про це Економічній правді повідомило джерело в Кабінеті міністрів.

Водночас джерело зазначало, що Трубарова - затримано.

"Чиновник затриманий. Зараз проводиться обшук із виїмкою документів. Трубаров затриманий", - повідомило джерело.

Водночас віце-прем'єр-міністр Павло Розенко на своїй сторінці в Facebook спростував затримання Трубарова.

"Тут пройшла інформація, що затриманий в. о. Голови Фонду держмайна Віталій Трубаров ... Хм ... А хто ж у мене зараз на засіданні Урядового комітету присутній? Голограма?" - написав Розенко і проілюстрував повідомлення фотографією з комітету, на якій зображений і. о. глави Фонду.

Однак джерело ЕП стверджує, що Трубаров дійсно був на засіданні, однак "комітет закінчився" (маючи на увазі, що Трубаров був затриманий після цього - ред.).

Пізніше в НАБУ підтвердили, що спільно зі Службою безпеки проводять обшуки у Фонді держмайна, та пообіцяли розкрити деталі згодом.

Зі свого боку в. о. глави Фонду держмайна Віталій Трубаров спростував інформацію про те, що його начебто затримали детективи Національного антикорупційного бюро.

"Поки в інформаційному просторі мене начебто затримувало НАБУ, доповідав на засіданні Урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку пропозиції Фонду щодо закону "Про професійну (професійно-технічну) освіту", - написав Трубаров у  Facebook.

Варто зазначити, що спочатку повідомлялось, що Трубарова було затримано. Однак як пізніше з’ясувалося, у Фонді держмайна тривали обшуки через хабарництво, які пройшли, зокрема, і у Трубарова (чи проводили обшуки безпосередньо у кабінеті в. о. глави Фонду – поки що не відомо).

Однак як зазначається на сайті НАБУ 9 липня, "на гарячому" затримали заступника голови Укрдержархіву. Посадовець в обмін на 10 тис. дол неправомірної вигоди пообіцяв сприяння у працевлаштуванні особи до Фонду державного майна. 

Дмитро Рясний

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Вівісекції, тобто експериментальні операції над живими істотами, в СССР проводилися не лише на тваринах, а й на людях. В якості «...
Порівнявши себе з пророком, очільник РПЦ патріарх Кирило закликав паству не вірити власним очам і вухам, якщо до них долітає інфор...
Серед безлічі достойників, закатованих більшовицькою владою, до нас повертається й Марко Федорович Грушевський — педагог, богослов...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS