11 січня 2026 року в м. Ужгороді відбулися позачергові звітно-виборні збори Всеукраїнського товариства борців за незалежність України у ХХ столітті (далі – Товариство).
За результатами зборів:
- Прийнято Статут Товариства у новій редакції зі збереженням статусу юридичної особи (шляхом його оптимізації).
- Головою Товариства переобрано Віктора Бедь, а заступником голови – Михайла Басараба.
- Обрано Президію Товариства, яка діє як виконавчий орган у період між зборами, у складі:
- Віктор Бедь – борець за незалежність України у ХХ столітті, голова Всеукраїнського товариства борців за незалежність України у ХХ столітті;
- Михайло Басараб – борець за незалежність України у ХХ столітті, заступник голови Товариства, голова Закарпатського осередку Всеукраїнської ветеранської організації Української Гельсінської Спілки;
- Антоніна Вчорашня – борець за незалежність України у ХХ столітті, голова Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України у ХХ столітті;
- В’ячеслав Жупик – борець за незалежність України у ХХ столітті, заступник голови – голова Управи Закарпатської крайової організації Народного Руху України;
- Ярослав Бідзіля – голова Закарпатського осередку ВГО «Молодий Народний Рух»;
- Петро Дешко – громадський активіст.
- Визначено відповідальну особу за проведення реєстрації Статуту Товариства у новій редакції в органах юстиції.
Пресслужба Всеукраїнського товариства
борців за незалежність України у ХХ столітті






