Предстоятель зустрівся з українськими держслужбовцями-релігієзнавцями

Предстоятель помісної Української Православної Церкви 11 листопада 2021 року прийняв у своїй резиденції – Митрополичому домі українських держслужбовців-релігієзнавців.

Цього дня до Блаженнійшого Митрополита Епіфанія завітали керівник Відділу з питань релігій, забезпечення права громадян на свободу світогляду і віросповідання Департаменту гуманітарної та соціальної політики Секретаріату Кабінету міністрів України Андрій Юраш, заступниця керівника відділу Лариса Владиченко, співробітники відділу – Іван Папаяні, Вікторія Лученко та Наталія Лой, а також співробітниця Офісу уповноваженого із захисту державної мови Наталія Ткаченко.

Його Блаженство обговорив із гостями питання соціально-культурного спрямування й міжконфесійні взаємовідносини в релігійному полі України, яке вирізняється наявністю унікальної консолідуючої інституції – Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Також мова йшла про поглиблення партнерських і дружніх взаємовідносин між Церквою і державою.

Окрім того, Предстоятель розповів гостям про процес розвитку й становлення Православної Церкви України, подякував їм за працю та відзначив високими церковними нагородами.

 

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)

Buy JNews
ADVERTISEMENT
Наступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендовані новини

З поверненням

Увійдіть у свій обліковий запис нижче

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.