Росія атакувала Київщину: спалахнула масштабна пожежа

Окупанти в ніч на 4 червня атакували Україну дронами. Ворог вгатив по Київській області, на місці почалася пожежа.

Про це повідомили в ДСНС.

Дивіться також Руйнування та пожежі після масованого обстрілу: ворог атакував Шостку

Які наслідки російської атаки?

У Київські області внаслідок російського удару безпілотника спалахнула масштабна пожежа на промисловому об’єкті Бориспільщини площею 2000 квадратних метрів. На місце одразу прибули рятувальники.

Станом 11:41 пожежу загасили.

Внаслідок російської атаки поранень зазнав працівник підприємства.

У Київській ОВА повідомили, що травмованим чоловіком виявився водій бензовоза, якого госпіталізували із закритим переломом гомілковостопного суглоба.

Прошу всіх жителів області не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати у безпечних місцях,
– наголосив начальник Київської ОВА Микола Калашник.

Ліквідація наслідків атаки на Бориспіль: дивіться відео

Коли ще Росія атакувала Київщину?

У Києві та області ввечері 29 травня пролунали вибухи. До цього у столиці та регіоні оголошували тривогу через крилаті ракети та балістику. О 19:56 монітори написали про вибухи в Обухівському районі Київщини.

У ніч на п’ятницю, 28 травня, росіяни продовжили атакувати українську інфраструктуру. Цього разу ворожий обстріл частково зруйнував біопаливну електростанцію в Київській області.

Біоенергетичну ТЕС побудували у 2016 році. За словами бізнесмена, у неї інвестували 40 мільйонів доларів, об’єкт забезпечував понад 400 робочих місць і мав партнерство з ЄБРР. Удар противника пошкодив обладнання, однак засновник заявив про наміри відбудувати частково зруйновану станцію.

Джерело:24tv.ua

Buy JNews
ADVERTISEMENT
Наступна новина

Рекомендовані новини

З поверненням

Увійдіть у свій обліковий запис нижче

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.