На сьогодні ChatGPT – найбільш просунутий чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений компанією OpenAI. Робочий прототип ChatGPT було випущено 30 листопада 2022 року. Він швидко привернув увагу масової аудиторії завдяки своїм деталізованим і чітко сформованим відповідям, хоча їхня фактична точність підлягала чималій критиці.
Спілкування машини та людини з допомогою чату виявилось напрочуд зручним. Така модель дозволяє будь-кому пояснити роботу, що від нього потрібно. Ми розглянемо методи практичного використання цієї штучної нейромережі.
Такий потужний ШІ – не просто чат для розваги на кілька вечорів. Його почали використовувати в практичних цілях. І він працює краще ніж можна було сподіватись. ChatGPT знайшов застосування в програмуванні, журналістиці, маркетингу, сфері дизайну. Система корисна як професіоналам, так і новачкам, адже вміє грамотно пояснювати виконану роботу. Щоб читачу було зрозуміліше про що йде мова, розглянемо приклади використання ChatGPT.
Написання текстів
ChatGPT пише тексти у різних стилях. Деякі матеріали виходять справді цікавими та продуманими. Система правильно формує речення, у тексті відчувається структура. Достатньо задати ChatGPT кілька добре сформульованих запитань і користувач отримує на виході досить хороший копірайт.
Чат-бот вміє писати:
- Резюме;
- Листи;
- Ділову документацію;
- Тексти пісень;
- Музику (ноти);
- Технічний опис;
- Кулінарні рецепти;
- Копірайт/рерайт;
- Переклад;
- Гороскопи;
- Психологічні поради;
- Юридичні поради;
- Пояснення фізичних явищ;
- Опис предметів;
- Поради з вибору одягу;
- Анекдоти.
Він вміє писати різними стилями та адаптується під побажання користувача. Тепер написати умовний шкільний твір, резюме, листа, оголошення чи, навіть, курсову роботу значно простіше.
Джерело:itc.ua