9 серпня 2021 р., в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Мукачівсько-Карпатської єпархії Православної Церкви України в м. Ужгород (вул. Ф. Ракоці, 18 А) Таїнство хрещення і миропомазання отримала дитина Марія (Мішель) Кузнєцова.
Таїнство хрещення і миропомазання над дитиною Марією (Мішель) Кузнєцовою звершив Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий єпархією у співслужінні протоієрея Олександра Смоліна, священнослужителя даного кафедрального храму.
При хрещенні були присутні батьки (Олексій та Лариса Кузнєцови), хресні батьки (Юрій Мильо та Марина Балицька), рідні, друзі та близькі.
По завершенню Таїнства хрещення і миропомазання до присутніх у храмі з архієрейським повчальним словом звернувся Преосвященніший владика Віктор та благословив Марію (Мішель) і її батьків на подальше щасливе життя.
Звершення Таїнства хрещення і миропомазання супроводжувалося співом кафедрального архієрейського церковного хору під керівництвом регента Марії Жабляк.
Пресслужба МКЄ ПЦУ