Істерика Росії – маркер вдалої поїздки Зеленського у США, – Веніславський

Володимир Зеленський вперше перебуває з робочим візитом у США. Він вже встиг зустрітися з президентом Джо Байденом. Зважаючи на реакцію Росії, можна дійти висновку, що поїздка президента вдала.

Про це у програмі “Перехресний допит” Катерини Соляр на 24 каналі зазначив представник президента у Конституційному Суді Федір Веніславський. Росія просто істерить через візит Володимира Зеленського.

“Для мене дуже гарним маркером є реакція Російської Федерації. Інакше, ніж істерикою я не можу назвати заяви представників президента (Росії – 24 канал) та інших очільників”, – сказав представник президента.

Як тільки я чую, що Росія починає істерити від певних подій – це означає, що зустріч вдала,
– запевнив Веніславський.

Він зауважив, що вдала поїздка матиме далекоглядні наслідки і для України, і для посилення її конкурентної спроможності, обороноздатності та набуття суб’єктного статусу в Європі та світі загалом.

Веніславський: США розглядають Україну як серйозного партнера

Представник президента у КСУ вважає, що поїздка – дуже результативна. Зокрема, підтвердженням того є сам факт, що Зеленський став другим лідером європейської країни, якого запросили у Білий дім.

“Це демонструє те, що США розглядають Україну як серйозного стратегічного партнера на Європейському континенті. Поїздка засвідчила, що США послідовно та невідворотно стоять на позиції збереження та відновлення територіальної цілісності України, розвитку демократії, боротьби з корупцією та судовою системою”, – підсумував Веніславський.

У Росії палає через Зеленського у США

Джерело:24tv.ua

Buy JNews
ADVERTISEMENT
Наступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендовані новини

З поверненням

Увійдіть у свій обліковий запис нижче

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.