Нардепи від “Рідного Закарпаття” отримали на свої округи 94% субвенції з держбюджету

Нардепи від “Рідного Закарпаття” отримали на свої округи 94% субвенції з держбюджету

Народні депутати Валерій Лунченко, Василь Петьовка, Владіслав Поляк та Роберт Горват, які входять до депутатської групи “Довіра” та є співзасновниками партії “Рідне Закарпаття” отримали на свої округи левову частку (94 %)   надходжень від субвенцій до Закарпатської області. Попри зменшення впливу “Рідного Закарпаття” на процеси в Закарпатській обласній раді, викликані бурхливою діяльністю голови закарпатського осередку “Слуг народу” Миколи Тищенка, на всеукраїнському рівні політсила “чотирьох мушкетерів” витягує максимум матеріальної вигоди для своїх виборців.

***

Майже 60 мільйонів гривень на п’ять округів отримала Закарпатська область внаслідок другого розподілу субвенцій на соціально-економічний розвиток. Округ №69 з центром у м. Мукачево знову залишився без грошей. Найбільше коштів спрямовано на ремонт доріг, об’єктів житлово-комунального господарства та закладів освіти. Такі результати дослідження Громадянської мережі ОПОРА.

Скільки коштів отримає Закарпатська область

Відповідно до цього розподілу до місцевих бюджетів Закарпатської області буде спрямовано майже 60 млн грн, що складає 3,5% від загальної суми, виділеної на національному рівні. Найбільше коштів отримають Дніпропетровська, Харківська області та м. Київ – 180 млн грн, 108,2 млн грн та 102,1 млн грн відповідно. Найменше ж коштів спрямують до Херсонської (39,3 млн грн) та Луганської (20 млн грн) областей.

Виділені 60 млн грн розподілені на 31 субвенцію, а середній розмір субвенції становить 1,935 млн грн. У розрахунку на жителя області Закарпаття отримає 48,06 грн/особу, що є 14 показником по Україні. Для порівняння найвища сума в розрахунку на 1 жителя передбачена для Миколаївської (63,2 грн) та Черкаської (61,96 грн) областей, а найнижча – для Донецької (9,78 грн) та Луганської (9,45 грн).

Джерело: trubyna.org.ua

Buy JNews
ADVERTISEMENT
Наступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Рекомендовані новини

З поверненням

Увійдіть у свій обліковий запис нижче

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.